Artur Dziambor

Donald Trump. Jak to się stało?

ISBN: 978-83-68074-06-2

55,00 

Format

B6

Liczba stron

410

Oprawa

Miękka

Rok wydania

2023

Wydawca

Grupa Wydawnicza FNCE, Wydawnictwo Naukowe FNCE

Opis

Make Dziambor Great Again

Artur Dziambor już 15 lat temu, w swojej pracy magisterskiej twierdził, że polityk jest produktem – takim samym, jak proszek do prania czy napój gazowany. Udowodnił to, kreując sam siebie na jednego z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce. Dziambora – polityka zna każdy. Ale czy wszyscy znają Dziambora – politologa?

Artur Dziambor – Donald Trump. Jak to się stało?

Książka ta stanowi najistotniejsze jak dotąd osiągnięcie naukowe byłego lidera Konfederacji, a jednocześnie zapewnia pasjonującą lekturę dla wszystkich zainteresowanych marketingiem politycznym. Temat i główny bohater nie są przypadkowe. Autor uważa Donalda Trumpa za geniusza w dziedzinie kreowania politycznego wizerunku, przekazu i budowania marki osobistej. Książka Dziambora skupia się nie tyle na ocenie działań politycznych Trumpa, co na interesującej analizie zgodności głoszonych przez niego haseł z podejmowanymi działaniami i oczekiwaniami elektoratu.

Czytając tę pozycję, odkryjesz fascynujący świat wielkiej polityki i marketingu politycznego. Nie tylko dowiesz się, w jaki sposób Donald Trump został 45. Prezydentem USA, ale być może zdołasz przewidzieć, czy zostanie 47.?

Artur Dziambor - Donald Trump
Artur Dziambor, książka Donald Trump. Jak to się stało?

Zapraszamy do współpracy

Nasz zespół pracuje dla Ciebie. Zachęcamy do zadawania pytań.

Kontakt z nami
Donald Trump. Jak to się stało?
55,00